Głównym produktem Adesco Software skierowanym do branży FMCG jest wysokiej klasy system B2B. System ten dzięki swojej architekturze oraz zastosowanym najnowszym technologiom idealnie pasuje zarówno dla producentów (do ewidencji zamówień i wszelkich innych kontaktów z dystrybutorami/hurtowniami) jak i dla dystrybutorów (do ewidencji zamówień i wszelkich innych kontaktów z punktami sprzedaży detalicznej), a zastosowane najnowsze światowe trendy i zasady tworzenia aplikacji biznesowych pozwalają w maksymalny sposób wykorzystać korzyści płynące z tych technologii.

 

Rozwiązanie to charakteryzuje się elastycznym podejściem do wymogów klienta – aplikacja oferuje bardzo duże możliwości adaptacji systemu tak aby system wspomagał procesy klienta a nie zmuszał go do ich zmiany „pod system”.

System został wyposażony w niezbędne moduły potrzebne do pełnej komunikacji pomiędzy podmiotami biznesowymi. Znajdują się tu zarówno moduły pomagające bezpośrednio związane ze składaniem zamówień jak i inne związane z szeroko pojętą komunikacja, reklamą i kontaktem pomiędzy Dostawcą a Odbiorcą.

Sercem systemu jest moduł służący do składania zamówień. Moduł ten (podobnie jak i pozostałe) cechuje się bardo dużą elastycznością i może być dowolnie konfigurowany przez użytkownika. Dzięki temu każdy może dowolnie dostosować wygląd systemu. sam sposób zamawiania jest niezwykle prosty i intuicyjny dzięki czemu praktycznie każdy bez przeszkolenia może w pełni korzystać z systemu Adesco B2B.

Czytaj więcej o B2B