Oprogramowanie ARCserve Backup jest idealne do archiwizacji danych oraz tworzenia kopii zapasowych systemów Windows, Linux i Unix, zarówno na platformach fizycznych, jak i wirtualnych. Oferuje funkcjonalności dostępne w rozwiązaniach klasy enterprise za cenę nie wyższą niż koszt konkurencyjnych systemów dla małych i średnich firm.

ARCserve Backup umożliwia wykonanie kopii wszystkich popularnych baz danych i aplikacji w systemie Windows, a także baz Oracle w systemach Windows, Linux i Unix. Współpracuje też ze środowiskami wirtualnymi firm VMware, Microsoft i Citrix. Jest w stanie archiwizować wybrane pliki lub foldery na podstawie określonych kryteriów (wielkości plików, daty modyfikacji i innych). ARCserve Backup zapewnia szybkie odzyskiwanie pojedynczych informacji z serwera Active Dire+ctory, Exchange, SharePoint, bez konieczności odtwarzania całego środowiska.

ARCserve Backup to rozwiązanie nowoczesne i uniwersalne także w zakresie  współpracy z systemami pamięci masowych. Umożliwia eliminowanie powtarzających się informacji (deduplikację) oraz backup na urządzenia taśmowe (pojedyncze napędy, autoloadery, biblioteki), a także na dyskowe pamięci masowe. Dostępne są również funkcje backupu obrazu fizycznych dysków (z pominięciem systemu plików) oraz weryfikacji stanu nośników z chronionymi danymi (Media Assure).

Czytaj więcej o ARCserve >>